Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 103

Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,60
4,21
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,51
Bajor Ágost (1892-1958): Szent Ferenc, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,01
14,04
10503.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,01
10,53
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10504.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,01
14,04
10505.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
180,18
210,53
Franz von Bayros (1866-1924): Ölelésben, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10506.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,01
10,53
Franz von Bayros (1866-1924): Orgia, erotikus kisgrafika, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 14×12,5 cm
10507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,02
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer. Heliogravür, papír, jelzett, 11×10 cm.
10508.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
27,03
31,58
Bánsági András (1934-1993): Kisgrafika Barátok Köre Mikulás est. Linó, papír, jelzett, saját kezűleg írt meghívó lap 11×10 cm
10509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,02
Békeffi György(?-?): Ex libris Varga T. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x9,5 cm
10510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,51
BFY jelzéssel: Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett, 11x9,5 cm
10511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,01
7,02

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.