Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 103

Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Bajor Ágost (1892-1958): Szent Ferenc, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Bartos László (1902-1943): Pornográf ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×5,5 cm
10503.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10504.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
cca 1900 Franz von Bayros (1866-1924): 10 db különböző erotikus és pornográf ex librist tartalmazó mappa. Mélynyomás. Heliogravűr, klisé, papír. Jelzett a nyomaton, / cca 1900 Franz von Bayros. Collection of 10 different erotic and pornographic ex librises. Heliogravures, cliché, signed on the print 23x25 cm
10505.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.39
240.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.