Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 95

2010. Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918 sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP
30640.

2010. "Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918" sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
DN Királyi párok sorozat: Szent István és Gizella 995, Mátyás és Beatrix 1476 és Ferenc József és Erzsébet 1854 ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP
30641.

DN "Királyi párok" sorozat: "Szent István és Gizella 995", "Mátyás és Beatrix 1476" és "Ferenc József és Erzsébet 1854" ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kína 1991-1999. 1Y Ni-acél (10xklf) Kínai Birodalom sorozat darabjai dísztokban: Kínai Nagy Fal, Óriás Buddha, Az Ég Temploma, Lijiangi óváros, Huang Shan-i karszt, Mogao barlangok, Shaolin kolostor, Tiltott város, Dazu-i sziklarajzok, Agyaghadsereg T:BU China 1991-1999. 1 Yüan Ni-steel (10xdiff) Empire of China series in case: Great Wall, Leshant Giant Buddha, Temple of Heaven, Lijiang Old Town, Huang Shan, Mogao Grottoes, Shaolin Monastery, Forbidden City, Dazu Rock Carvings, Terracotta Army C:BU
30642.

Kína 1991-1999. 1Y Ni-acél (10xklf) "Kínai Birodalom" sorozat darabjai dísztokban: "Kínai Nagy Fal", "Óriás Buddha", "Az Ég Temploma", "Lijiangi óváros", "Huang Shan-i karszt", "Mogao barlangok", "Shaolin kolostor", "Tiltott város", "Dazu-i sziklarajzok", "Agyaghadsereg" T:BU China 1991-1999. 1 Yüan Ni-steel (10xdiff) "Empire of China" series in case: "Great Wall", "Leshant Giant Buddha", "Temple of Heaven", "Lijiang Old Town", "Huang Shan", "Mogao Grottoes", "Shaolin Monastery", "Forbidden City", "Dazu Rock Carvings", "Terracotta Army" C:BU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
DN Magyar Aranyóriások aranyozott Cu utánveret sorozat 10db érme tanúsítvánnyal, benne II. Ulászló arany veretű guldiner 1506, II. Mátyás 6 aranydukát, koronázási érem 1608, III. Károly arany Szent György érme 1738, Aranyérem Eszterházy Imre pappá szentelésének emlékére, 1738, II. Lipót 15 dukát, Erdély hűségesküje 1790, V. Ferdinánd koronázási érem, 15 aranydukát 1830, Ferenc József és Erzsébet házassági érme 1854, Ferenc József koronázási emlékérem 1892, Aranyérem Zita királynő tiszteletére 1918 és Szent István 100 pengő 1938 (35g/46mm) + DN A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája aranyozott Cu emlékérem (40mm) + DN Magyar aranypénzek utánveretben - I. Lipót 10 dukát aranyozott Ag emlékérem (5,5g/0.333/25mm) +DN Magyarok Kincstára - Aranydukát 1848 aranyozott Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm). Az összes érem egy tálcán, mágneszáras, elegáns, mahagóni színű fa dobozban. T:PP ujjlenyomat
30643.

DN "Magyar Aranyóriások" aranyozott Cu utánveret sorozat 10db érme tanúsítvánnyal, benne "II. Ulászló arany veretű guldiner 1506", "II. Mátyás 6 aranydukát, koronázási érem 1608", "III. Károly arany Szent György érme 1738", "Aranyérem Eszterházy Imre pappá szentelésének emlékére, 1738", "II. Lipót 15 dukát, Erdély hűségesküje 1790", "V. Ferdinánd koronázási érem, 15 aranydukát 1830", "Ferenc József és Erzsébet házassági érme 1854", "Ferenc József koronázási emlékérem 1892", "Aranyérem Zita királynő tiszteletére 1918" és "Szent István 100 pengő 1938" (35g/46mm) + DN "A legértékesebb magyar érmék - Károly Róbert aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem (40mm) + DN "Magyar aranypénzek utánveretben - I. Lipót 10 dukát" aranyozott Ag emlékérem (5,5g/0.333/25mm) +DN " Magyarok Kincstára - Aranydukát 1848" aranyozott Cu-Zn emlékérem tanúsítvánnyal (20mm). Az összes érem egy tálcán, mágneszáras, elegáns, mahagóni színű fa dobozban. T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
DN Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30644.

DN "Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30645.

DN "Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30646.

DN "Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30647.

DN "Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30648.

DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
DN Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30649.

DN "Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30650.

DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790 aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
30651.

DN "Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft