Militária

Tételek száma: 18

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalag és fül nélkül, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without ribbon + 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration without ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF,F edge error  NMK 250; 436.
31013.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag és fül nélkül, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without ribbon + 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration without ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF,F edge error NMK 250; 436.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- ü. Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF ding NMK 269.
31014.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- ü. Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF ding NMK 269.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph. szalag sérült, patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, damaged ribbon,patina NMK: 133.
31015.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya ezüstözött Br kitüntetés. Szign.: Schuck J / GÁL T:2- fülnyom, ph., kopott ezüstözés Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, Ist Class silver plated Br decoration. Sign.: Schuck J / GÁL C:VF ear mark, edge error, worn silver plating NMK 302. var.
31016.

1917. "Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" ezüstözött Br kitüntetés. Szign.: Schuck J / GÁL T:2- fülnyom, ph., kopott ezüstözés Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, Ist Class" silver plated Br decoration. Sign.: Schuck J / GÁL C:VF ear mark, edge error, worn silver plating NMK 302. var.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
31017.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:X
31018.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:X

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31019.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1942. Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942 hadifém emlékérem (40mm) T:2,2-
31021.

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" hadifém emlékérem (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1960-1980. Kiváló Karhatalmi Szolgálatért aranyozott, zománcozott jelvény tokban(37mm) T:2,2-
31022.

~1960-1980. "Kiváló Karhatalmi Szolgálatért" aranyozott, zománcozott jelvény tokban(37mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország DN 48. Ezred csákó jelvény réz jelvény (104x119mm) T:2- ly. France ND 48th Regiment Shako badge brass badge (104x119mm) C:VF hole
31023.

Franciaország DN "48. Ezred csákó jelvény" réz jelvény (104x119mm) T:2- ly. France ND "48th Regiment Shako badge" brass badge (104x119mm) C:VF hole

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
31024.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft