Fotó

Tételek száma: 320

1 db Illés zenekart ábrázoló eredeti fotó, valamint 3 táncdalfesztiválos kép
12063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1947 Dinnyés Lajos miniszterelnök katonai kísérettel a Szabadság téren Alberty Antal jelzett fotója 17x12 cm
12064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1981 Kádár János és környezete metrón utazik, 38 db szabadon felhasználható vintage negatív, 24x36 mm
12065.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Egerszegi Krisztina (1974-) ötszörös olimpiai bajnok, többszörös Európa- és világbajnok magyar úszó, Varga Zsolt fotó, jelzett, 24x18 cm
12066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Nagy Imre szüreten és szöllősgazdák körében, korabeli negatívokról 7 db későbbi nagyítás, 11x24 cm és 18x24 cm között
12067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
cca 1965 Három magyar színész portréi, negatívjai és aláírt nyilatkozata, 6x7 cm
12068.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Blaha Lujza (1850-1926) színésznő Strelisky műtermében készült keményhátú fotója 11x22 cm
12069.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Politikusok találkozása (Dinnyés Lajos, Sík Endre, Dimitrov, stb.), kartonra ragasztott fotó, 17x12 és 15x24 cm
12070.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1940 Any Old Port - Stan és Pan bokszolós filmjelenetben, reklámfotó, hátoldalon feliratozva, ragasztásnyomok, 18x18 cm
12071.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lana Turner(1921-1995) amerikai színésznő, sajtófotó, feliratozott, sérüléssel, 25x20 cm
12072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Deutsch Aladár (1899-1973) fül-orr-gégész főorvos fotója, üvegezett keretben, 22×16 cm
12073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12074.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft