Festmények és grafikák

Tételek száma: 348

AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×56,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
56,50
64,52
AB jelzéssel: Budai látkép, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
10001.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28,25
32,26
AB jelzéssel: Margitsziget, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm
10002.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
10003.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
50,85
58,06
Almássy Aladár (1946-): Messzibe néző férfi. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm
10004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
13
10005.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
42,37
48,39
Antal Brigitta (?-):Mediterrán hangulat. Festett üveg, jelzett, keretben, 33×19 cm
10006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,30
12,90
10007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
10008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, hátulján jelzett, 31×44 cm
10009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
Arató István (1922-2010): Nagymaros, filc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×43 cm
10010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,47
9,68
Artner Margit(1954- ) Karnevál. Rézkarc, papír. Jelzett. 17x40 cm
10011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,47
9,68
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.