Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 62

1886. Az Érdem Jutalmául - A Budapesti szobafestő, czímfestő, mázoló, aranyozó, fényesítő ipartestület 1886 ezüstözött Br érem (37mm) T:2- kopott ezüstözés  Hungary 1886. Painters Guild of Budapest silver plated bronze merit medallion (37mm) C:VF worn silver plating
31176.

1886. "Az Érdem Jutalmául - A Budapesti szobafestő, czímfestő, mázoló, aranyozó, fényesítő ipartestület 1886" ezüstözött Br érem (37mm) T:2- kopott ezüstözés Hungary 1886. "Painters Guild of Budapest" silver plated bronze merit medallion (37mm) C:VF worn silver plating

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1896. Milleniumi Emlék 1896 / Magyarország ezer éves fennállása emlékére Br emlékérem szalag nélkül (27mm) T:2,2-
31177.

1896. "Milleniumi Emlék 1896 / Magyarország ezer éves fennállása emlékére" Br emlékérem szalag nélkül (27mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1900. Edison Kerékpár Egyesület jelzett Ag díjérem sas ábrázolású jelzett Ag díszítménnyel, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:48,14g/0.800/57mm) T:2 Hungary ~1900. Edison Bicycle Association hallmarked Ag award medal with hallmarked eagle, and with makers mark S.G.A. (Br.:48,14g/0.800/57mm) C:XF
31178.

~1900. "Edison Kerékpár Egyesület" jelzett Ag díjérem sas ábrázolású jelzett Ag díszítménnyel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:48,14g/0.800/57mm) T:2 Hungary ~1900. "Edison Bicycle Association" hallmarked Ag award medal with hallmarked eagle, and with makers mark "S.G.A." (Br.:48,14g/0.800/57mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1920-1940. 13db-os vegyes sport- és díjérem tétel, nagyrészük szalagon, többek között futás, váltófutás és magasugrás témakörben, kopott, sérült fa díszdobozban T:2-,3
31179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1920-1940. KIOE (Keresztény Ifjak Országos Egyesülete) festett fém gomblyukjelvény (15mm) + KIOE gyűlés szórólapja T:2
31180.

~1920-1940. "KIOE (Keresztény Ifjak Országos Egyesülete)" festett fém gomblyukjelvény (15mm) + KIOE gyűlés szórólapja T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző (21x23mm) T:2
31181.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző (21x23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930-1940. Erdélyért festett Al kitűző T:1-
31182.

~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930-1940. BSzKRT Sportegyesület Túrista Szakosztálya zománcozott, ezüstözött fém jelvény BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U.2. gyártói jelzéssel (28x43mm) T:2
31183.

~1930-1940. "BSzKRT Sportegyesület Túrista Szakosztálya" zománcozott, ezüstözött fém jelvény "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." gyártói jelzéssel (28x43mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém gomblyukjelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (22mm) + 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest fém jelvén, sérült tű (22mm) T:2
31184.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém gomblyukjelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (22mm) + 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" fém jelvén, sérült tű (22mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1941. Hegyi Szent Bernát - Vándordijjas Siverseny lemez díjérem (44mm) T:2
31185.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Hegyi Szent Bernát - Vándordijjas Siverseny" lemez díjérem (44mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1943. Magyar Turisták Országos Szövetsége - Mátyás Turák 1943 aranyozott Br jelvény, hátoldalán jelezve (30x39mm) T:1-,2
31186.

Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Magyar Turisták Országos Szövetsége - Mátyás Turák 1943" aranyozott Br jelvény, hátoldalán jelezve (30x39mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1943. O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / Kajak Sportunkért Kifejtett Lelkes Munkásságáért 1943. ezüstözött, részben zománcozott fém emlékérem, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, eredeti BERÁN NÁNDOR dísztokban (46mm) T:2
31187.

1943. "O.M.K.SZ. (Országos Magyar Kajak Szövetség) / Kajak Sportunkért Kifejtett Lelkes Munkásságáért 1943." ezüstözött, részben zománcozott fém emlékérem, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti "BERÁN NÁNDOR" dísztokban (46mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft