https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Krisztics Sándor (1890-1966): Politika I. Budapest, 1931, Franklin-Társulat, 495 p. Kiadói, szakadozott, picit foltos papírkötés. A tartalom jegyzéknél ceruzás bejegyzésekkel. Az első pár oldalon ceruzás aláhúzásokkal. Első kiadás.
15602.
 

Dr. Krisztics Sándor (1890-1966): Politika I. Budapest, 1931, Franklin-Társulat, 495 p. Kiadói, szakadozott, picit foltos papírkötés. A tartalom jegyzéknél ceruzás bejegyzésekkel. Az első pár oldalon ceruzás aláhúzásokkal. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Margitay Tihamér: Az érvelés mestersége. Az érvelések elemzése, értékelése és kritikája. Bp., 2007,Typotex. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15603.
 

Margitay Tihamér: Az érvelés mestersége. Az érvelések elemzése, értékelése és kritikája. Bp., 2007,Typotex. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
EUR
,
11.20
USD
Ajánlatok száma:
0
Weber M.: A protestáns etika és a kapitálizmus szelleme. Fordította Vida Sándor. Ember és természet 5. Budapest, é.n. , Franklin-Társulat Magyar Irodalom Intézet és Könyvnyomda, 122 p. Átkötött egészvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás.
15604.
 

Weber M.: A protestáns etika és a kapitálizmus szelleme. Fordította Vida Sándor. Ember és természet 5. Budapest, é.n. , Franklin-Társulat Magyar Irodalom Intézet és Könyvnyomda, 122 p. Átkötött egészvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Sigmund Freud: Három értekezés a szexualitás elméletéről. Fordította és előszót írt hozzá Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, 1919, Dick Manó. Második kiadás. Átkötött kiadói egészvászon kötés.
15605.
 

Dr. Sigmund Freud: Három értekezés a szexualitás elméletéről. Fordította és előszót írt hozzá Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, 1919, Dick Manó. Második kiadás. Átkötött kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
EUR
,
16.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. Jó állaptoban.
15606.
 

Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. Jó állaptoban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
EUR
,
14.40
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.
15607.
 

Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.81
EUR
,
10.40
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés