Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 21

15602.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Margitay Tihamér: Az érvelés mestersége. Az érvelések elemzése, értékelése és kritikája. Bp., 2007,Typotex. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15603.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Weber M.: A protestáns etika és a kapitálizmus szelleme. Fordította Vida Sándor. Ember és természet 5. Budapest, é.n. , Franklin-Társulat Magyar Irodalom Intézet és Könyvnyomda, 122 p. Átkötött egészvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzővel. Első kiadás.
15604.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Sigmund Freud: Három értekezés a szexualitás elméletéről. Fordította és előszót írt hozzá Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, 1919, Dick Manó. Második kiadás. Átkötött kiadói egészvászon kötés.
15605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. Jó állaptoban.
15606.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15607.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Tóth Géza: A mathematikai oktatás paedagógiájában.  Pécs, 1926, Dunántúl Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon kötés, a címlapja hiányzik, ajándékozási sorokkal, a könyvben egy az ajándékozási sorokhoz Apáczai Csere János kapcsolódó dolgozattal.
15608.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.
15609.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15610.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Latin-magyar zsebszótár. Szerkesztette: Dávid István. Bp., 1899, Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói, kissé kopottas félvászon kötésben.
15611.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15612.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Ehrenfeld Gyula: Lélektan-élettan. Budapest, 1942, Unitas, 48 p. Kiadói papírkötés.
15613.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft