Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 39

Budai Miklós, Sinkovics Gábor, Tóth Péter: Rudi Bácsi. Az Illovszky-életregény (1922-2008.) Bp.,2008, Vasas Média és Reklám Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15141.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról (Aranycsapat). Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
17
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
16
Aljechin 300 válogatott játszmája. (Saját elemzéseivel.) Összeállította: V. N. Panov. Budapest, 1962, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
15144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15145.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Bedő Ödön: A gyakorlati sakkozás. Sakk-könyvtár I. Budapest, 1923, Népszava-Könyvkereskedés. Átkötött félvászon kötés, picit laza fűzéssel, foltos.
15146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.