https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 25

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Belügyi közlöny. 1897. Szerk.: Dr. Némethy Károly. II. évfolyam. Kiadja Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1897, Légrády, XXXVI+576 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Benne 1896-ra, a Millennium évére, vonatkozó rendeletekkel is.
15180.

Belügyi közlöny. 1897. Szerk.: Dr. Némethy Károly. II. évfolyam. Kiadja Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1897, Légrády, XXXVI+576 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Benne 1896-ra, a Millennium évére, vonatkozó rendeletekkel is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15181.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.   Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.   Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével.   Ritka!
15182.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium huxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1. köt. Nagyszombat, 1734, Leopoldus Josephus Berger. Kissé megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
15183.

Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium huxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1. köt. Nagyszombat, 1734, Leopoldus Josephus Berger. Kissé megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Szabó Imre: A nürnbergi per és a nemzetközi büntetőjog. Bp., 1946, Officina. Kopott, kissé szakadozott papírkötésben.
15184.

Szabó Imre: A nürnbergi per és a nemzetközi büntetőjog. Bp., 1946, Officina. Kopott, kissé szakadozott papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15185.

Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15186.

Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1879-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1879, M. Kir. Belügyminisztérium, Légrády Testvérek bizománya. Első kiadás, IV+761 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az 1. oldalon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15187.

Az 1879-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1879, M. Kir. Belügyminisztérium, Légrády Testvérek bizománya. Első kiadás, IV+761 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az 1. oldalon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1882-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1882, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., 634+VI p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 121. oldal javított. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15188.

Az 1882-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1882, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., 634+VI p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 121. oldal javított. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., VII+437 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15189.

Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., VII+437 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15190.

Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15191.

Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz