https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 140

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmanns Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! /  Half leather binding with ornated spine, in good condition.
15372.
 

Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmann's Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! / Half leather binding with ornated spine, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
EUR
,
48.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.
15373.
 

Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
1
Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.
15374.
 

Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
EUR
,
64.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
15375.
 

Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.
15376.
 

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
EUR
,
48.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
15377.
 

Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés