Térképek

Tételek száma: 88

1887 Budapest főváros beépített kültelkeinek út- és a Tabánnak utcahálózati térképe. Szerkesztetett a fővárosi mérnöki hivatal földmérési szakosztálya által. Rajzolta és kőre metszette Jauernig Nándor főv. kőrajzoló. Bp., 1887, Légrády. Kiadói kissé sérült gerincű aranyozott egészvászon-köté, színes litografált térképlap, vászonra kasírozva, 84x99 cm.
13013.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
254.24
300.00
cca 1880 Palesztina térképe, lépték nélkül, G. J. Mainz, vászonra ragasztva, foltos, 63,5×30 cm
13014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
cca 1910 Fiume kisméretű térkép / Small plan of Fiume 16x10 cm
13015.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
1927 2 db térkép Székely Ákos Magyarország földrajza (Bp., 1927) c. munkájából: Magyarország politikai ill. hegy- és vízrajzi térképe, 1:600000, 47×63 cm
13016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.42
6.40
cca 1880 Eisenerz, Wildalpe und Aflenz katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
13017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
cca 1880 Bécs és környékének katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
13018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.