Tétel

Katalógusszám:

11067.
302. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

1 200 Ft

Leírás:

Vegyes porcelán tétel, 2 db Bavaria Schumann Arzberg, 2 db Zsolnay csésze, 1db csésze alj, 2 db Alföldi csésze és alj, összesen: 6 csésze, 3 alj, az Alföldi porcelánok fehér mázasak, a többi matricás, jelzettek, a Zsolnay és a Bavaria csészék kopottak, m: 5 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.