Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 346

10500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Árkossy István (1943 - ): Kártyalap, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.
10503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Bajusz Mihály(?-?): Piknik. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 6x8 cm
10504.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
10505.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.75
5.60

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.