Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 346

10500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,80
6,85
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,48
4,11
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,90
3,42
Árkossy István (1943 - ): Kártyalap, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.
10503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,48
4,11
Bajusz Mihály(?-?): Piknik. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 6x8 cm
10504.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,06
4,79
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
10505.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,06
4,79
Barabás jelzéssel: Dr. Lustig Istvánék! Klisé, papír, 12x17 cm
10506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,90
3,42
Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakkal. Rézkarc-hidegtű, papír, jelzett, 7.5x9 cm.
10507.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,48
4,11
Bardócz Lajos (1936- ): Ex libris Dr. Valentin Popescu, 2 db ex libris, rézkarc, jelzett, 9×6,5 cm
10508.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,96
8,22
10509.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,70
10,27
Franz von Bayros (1866-1924): Hárfa, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10×8,5 cm
10510.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,59
13,70
10511.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
173,91
205,48

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.