Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 44

Ezüst(Ag) bross, markazit és ónix díszítéssel, jelzett, 2,5x2 cm, bruttó: 5,7 g
19000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
29
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzett, 2x2 cm, nettó: 5,2 g
19001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
18
Kő berakásos ezüst (Ag.) bross, jelzett, 5×2,5 cm, bruttó 15 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, achát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó:7,3 g
19003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Ezüst(Ag) lánc, topáz medállal, jelzett, medál: 4x3 cm, h: 44 cm, bruttó: 18,6 cm
19004.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.29
44.00
Aranyozott ezüst(Ag) Gucci szív alakú medál, jelzett, 3x3 cm, nettó: 13,8 g
19005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.