https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15782.

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.
15783.

Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.
15784.

Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.
15785.

Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15786.

Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15787.

Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15788.

Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félvászonkötésben. Egy lap enyhén sérült, az első előzéket vászonnal megerősítették.
15789.

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói félvászonkötésben. Egy lap enyhén sérült, az első előzéket vászonnal megerősítették.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes útikönyyv tétel, 2 db:  Jan Adamczewski: Illustrowany prezwodnik po Krakowie. Warsawa, 1989, Wydawnitctwo Interpress. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, lengyel nyelven. Krakkó útikönyv. / Paperbinding, in polish language. Eleni Palaszka- Papasztathi: Akhilleon: történet és legenda. Bp., 1995, Lola Kiadó. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva.
15790.

Vegyes útikönyyv tétel, 2 db: Jan Adamczewski: Illustrowany prezwodnik po Krakowie. Warsawa, 1989, Wydawnitctwo Interpress. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, lengyel nyelven. Krakkó útikönyv. / Paperbinding, in polish language. Eleni Palaszka- Papasztathi: Akhilleon: történet és legenda. Bp., 1995, Lola Kiadó. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db helytörténeti/földrajzi nyomtatvány: A térszíni formák nevei a barcasági Hétfalú helyneveiben. A moldvai Gajcsána helynevei, Máramarosi helynevek
15791.

3 db helytörténeti/földrajzi nyomtatvány: A térszíni formák nevei a barcasági Hétfalú helyneveiben. A moldvai Gajcsána helynevei, Máramarosi helynevek

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
15792.

Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5
Hille Alfréd: Az 1905. szeptemberi calabriai rengés elemei. Pécs, 1914. Wessely és Horváth. 26p. + 2 térkép. Borítón kis szakadásokkal
15793.

Hille Alfréd: Az 1905. szeptemberi calabriai rengés elemei. Pécs, 1914. Wessely és Horváth. 26p. + 2 térkép. Borítón kis szakadásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz