Könyvek: Történelem

Tételek száma: 80

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. IV. és V. kötet. Bp., é. n., Lampel. Jó állapotban, a IV. kötetben néhány lap kijár.
15142.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 5 kötete: I-IV. és XII. kötet. Bp., é. n. Franklin. Kissé kopott állapotban, az egyik kötet gerince sérült.
15143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I. és III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben.Gerince kissé kopott, az I. kötet egyik lapja szakadt.
15144.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
15145.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Vályi András: Magyarország leírása, Mellyben minden hazánkbéli Vármegyék, Városok, Faluk, Puszták; uradalmak, fábrikák, huták, hámorok, savanyú, és orvosló vizek, fördőházak, nevezetesebb hegyek, barlangok, folyó vizek, tavak, szigetek, erdők, azoknak hollételek, Földes Urok, fekvések történettyek, külömbféle termésbeli tulajdonságaik, a betűknek rendgyek szerént feltaláltatnak. III. kötet. Buda, 1799, a Királyi Universitas Betűivel. Első kiadás, 16+688 p. Fűzött kötésben, a hátsó borítója és a gerince hiányzik, az elülső borító elvált a könyvtesttől, és kopott, foltos, a könyvtest egyben van, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a hátsó előzéklap és szennylap hiányzik, a címlap széle kissé foltos. Hiánytalan, belül a lapok jó állapotban vannak.
15146.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15147.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Takáts Sándor: Magyar küzdelmek I-II. Bp., é.n., Genius. 578 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Az előzéklap mindkét kötetből hiányzik
15148.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
15149.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Balogh Albin: Magyarország története. A gimnázium, reálgimnázium, és reáliskola III. osztálya számára. Bp., 1926, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.
15151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15152.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp. 1938. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, dombornyomott aranyozott egészvászon kötésben
15153.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15154.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft