Könyvek: Technika

Tételek száma: 23

15398.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15399.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Karl Imhoff: A csatornázás és szennyvíztisztitás kézikönyve. Bp., 1955, Dokumentációs ésé Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Ing. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek. 337 ábrával. Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói papírkötésben, borítóján kis szakadással.
15401.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15402.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Öveges József: A fegyverek fizikája. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé viseltes, szakadozott, de belül jó állapotban.
15404.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, Molnárok Lapja. II. kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötés, belül jó állapotban. Ritka!
15405.

Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, "Molnárok Lapja". II. kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötés, belül jó állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Fári László, Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
15406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Balogh A., Sygall S.: Diesel-gépek szerkezete, müködése és szerelése. Bp., 1919, Magyaro. Szocialista Párt, (Világosság ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötés, a címoldal kijár, sérült és hiányos, de egyébként jó állapotban, szövegközti ábrákkal.
15407.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vadnai Szabolcs: Commodore Plus/4. Programozói zsebkönyv. Bp., 1986, Novotrade. Kiadói spirálkötés, 98 p.
15409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft