Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Kiadói ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~200002/Sebes-Gusztav-A-magyar-labdarugas-Bp-1955-Sport-480-p-Kiadoi-kopottas-felvaszon-kotes~II1606535
1606535
15078
300
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
: vörös_iván