Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 29

15076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
15077.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.59
18.40
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
15079.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Szemere Imre: A sakkjáték kézikönyve. Bp., é. n., Lampel. Díszes szecessziós vászonkötésben, apró kopásokkal, egyébként jó állapotban.
15080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Táborozási könyv. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szövegközti ábrákkal. Úttörő táborozási könyv.
15081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.