Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 28

Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben 4 kötete. Első Rész: Északon és délen I. III. és IV. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15223.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. / Cloth binding, in good condition.
15224.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Borsányi Julián: A magyar tragédia kassai nyitánya. Az 1941. június 26-i bombatámadás dokumentációja. München, 1985, Kerék-könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15225.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pados Pál: Ezt nem írhattam meg Oroszországról. Bp., 1945, Gábor Áron. Papírkötésben, jó állapotban.
15226.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eduard Holzhauer: Das Volk in Waffen. 2. Band: Die Detusche Kriegslotte. Dachau, é.n., Der Gelbe Verlag Mundt & Blumtritt. Kiadói papírborító, kiadói papír védőborítóban, bejegyzésekkel, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./ Paperbinding, with pencil notices, with black and white photographes, in German language.
15227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Deutsche Heerführer in großer Zeit. Kiadta Walther Stein. Siegen-Berlin-Leipzig, 1915, Hermann Montanus. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./ Paperbinding, with black-and-white photographs, in German language.
15228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15231.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15232.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15233.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Bercsényi Miklós élete. (1665-1725) Összeállította vitéz Badics István. Kiadja: M. Kir. Bercsényi Miklós 1. Honvéd Tüzér Osztály. Bp., 1932, Heinrich József-ny., 40+2 Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban. Vitéz Kozma Ferenc tábornok, vitéz Lupkovics Miklós tábornok, vitéz Vécsey Aladár ajánlásaival, és előszavával.
15234.

Bercsényi Miklós élete. (1665-1725) Összeállította vitéz Badics István. Kiadja: M. Kir. "Bercsényi Miklós" 1. Honvéd Tüzér Osztály. Bp., 1932, Heinrich József-ny., 40+2 Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban. Vitéz Kozma Ferenc tábornok, vitéz Lupkovics Miklós tábornok, vitéz Vécsey Aladár ajánlásaival, és előszavával.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft