Porcelán

Tételek száma: 54

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.85
60.00
Herendi fedeles váza, kézzel festett, jeltett (Kádas Gyula), restaurált, m:25 cm
11080.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
115.25
136.00
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11081.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Herendi indiai kosár mintás porcelán hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x33 cm
11082.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
135.59
160.00
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×)
11083.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.29
44.00
14
Herendi Apponyi mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
28.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.