Nyomtatványok

Tételek száma: 249

cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
12734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1881-1974 Vegyes újság tétel, 20 db (Napkelet, Képes Vasárnap, Film Színház Muzsika, Búvár, Magyar Bazár, stb.)
12735.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12736.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1882 Megbővített Közhasznu Nemzeti Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, evangelikusok, ó-hitűek és zsidók számára. 1882. közönséges évre. Hatvannyolcadik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje (Ezelőtt Bucsánszky Alajos.) Kiadói papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval, a sarkoknál kis hiánnyal, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12737.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12738.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1888 Almanach naptárral MDCCCLXXXIX. évre. Bp., Szent István Társulat. Naptárbélyeg szignettával! Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban
12739.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12741.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12743.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12744.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1895 Almanach az 1895. évre. Összeáll.: Irányi Dezső. Szeged, 1895, Endrényi Imre. 6 kr naptárbélyeggel! Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12745.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft