Festmények és grafikák

Tételek száma: 187

Allé Teréz (1940-): Vénasszonyok nyara. Tus, papír, jelzett, 42×39 cm
10000.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
9
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm
10001.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Ámos jelzéssel: Templom oszlopok. Tus, papír, üvegezett keretben, 44×29 cm
10002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Ámos jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, papír, szakadással, felcsavarva, 60×43 cm
10003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm
10004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm
10005.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2.71
3.20

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.