Militária

Tételek száma: 18

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 Hungary 1873. Military Medal Br medal with modern ribbon C:XF  NMK 231.
30970.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:XF NMK 231.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, eredeti tokban, tok belsejében G.A. Scheid Wien gyártói jelzéssel; az uralkodói portré eltér, csak enyhén plasztikus (32mm) T:2,2- ph. ü. Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon, in original but damaged case, with G.A. Scheid Wien mark in case; the portrairt of the emperor is different (32mm) C:XF,VF edge error, ding
30971.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, eredeti tokban, tok belsejében "G.A. Scheid Wien" gyártói jelzéssel; az uralkodói portré eltér, csak enyhén plasztikus (32mm) T:2,2- ph. ü. Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon, in original but damaged case, with "G.A. Scheid Wien" mark in case; the portrairt of the emperor is different (32mm) C:XF,VF edge error, ding

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with ribbon C:AU NMK 249.
30972.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:AU NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
14
1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel jelzett zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration enamelled and hallmarked Ag decoration without ribbon C:XF NMK 285.
30973.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzett zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled and hallmarked Ag decoration without ribbon C:XF NMK 285.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
30974.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK.: 427.
30975.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK.: 427.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés fül nélkül, tokban T:2,2- ph., szennyeződés, fülnyom
30976.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés fül nélkül, tokban T:2,2- ph., szennyeződés, fülnyom

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30977.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1940. L zománcozott Levente kitűző (33x66mm) T:2,2-
30979.

~1940. "L" zománcozott Levente kitűző (33x66mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1940. L / Isten! Haza! Király! koronás Levente sapkajelvény (33x66mm) T:2,2-
30980.

~1940. "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény (33x66mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30981.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft