15000.
298. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.