Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 126

Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája.  Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15000.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 kihajtható)+LX képtábla 30 lapon+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Hajdók Imre, Kőhegyi Mihály: Nagybaracska földrajza és története 1848-ig. Baja dolgozatok 2. Baja, 1976,(Türr István Múzeum), 280 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Ritka!
15003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
15004.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.81
10.40
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.