Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 37

Az illegális Szabad Nép. Összeállította Máté György. Bp., 1974, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (1200/0230.) példány. Az összeállító, Máté György (1913-1990), az illegális Szabad Nép egyik alapítójának dedikációjával.
15771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Himnusz- Szózat.: Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György.  Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György.  Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Aranyozott műbőr-kötésben, karton-tokban, több nyelven. Jó állapotban.
15772.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Z. Soós István: Kaposvári miniatűrök. Kaposvár, 1982, Kaposvári Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Számozott (500/247.) példány.
15773.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Dobos Gyula: A Perczelek. Nemesi családok Tolna megyében. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban, a papírborító a műbőrborítóra ragadt. 1000 példányban adták ki. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15774.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Borsodi Tájak. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1500/1208.) példány. Miskolci Minikönyvklub ex minilibris-szével. Kereskedelmi forgalomba nem került.Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban.
15775.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: A magyar városok címerei. Szerk.: Castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói műbőr kötés.  Magyar városok 1981. Kis Képes Krónika. Képes Újság. Szerk.: Gerencsér Jenő, Antal Károly. Bp., 1981, Athenaeum-ny. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. 00008. számú számozott példány.
15776.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A költő felel. Szerk.: Pomogáts Béla. Illusztrálta Kass János. Bp., 1975, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. Készült 2000 példányban.
15777.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Balassi Bálint: Szép magyar Comoedia. Klasszikusok Nógrádból. Salgótarján, 1986, Nógrádi Sándor Múzeum. Kiadói műbőr-kötés.
15778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zrínyi Miklós: Tábori Kis Tracta. Bp., 1973, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (2000/073.) példány.
15779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5 db minikönyv: Válaszgondolatok; Janka Gyula: A nemzetközi miniatűrkönyv-gyűjtés helyzete és lehetőségei; Székely János: Könyvek között; Somlyó Zoltán: Szegedi konferanszié; Cserzy Mihály: Az öreg Szeged. Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
15780.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
Vajda János: Gina emlékére. Szász Endre illusztrációival. Budapest, 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
15781.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bethlen Gábor (1580-1629). Fery Antal fametszetei. Vál.: Bottyán János. Bp., 1980, Kiadja a Magyarországi Református Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, mely hozzáragadt a kötéshez. Készült 500 példányban.
15782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft