Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 149

Bánszky Pál: Megújhodó faragóhagyomány 1973-1998 (dedikált) Bp., 2000. Szerzői
15335.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.
15336.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben.
15337.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor bekötötték, az elülső borítón kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban.
15338.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gráfik Imre (szerk.): Vas megye népművészete. Szombathely, 1996. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
15339.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15340.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15341.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15342.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ruzicskay György: Fantasztikus utazás. 1-2. köt. Bp., 1978-1983, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. A második kötetben a festő dedikációjával. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15343.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Művészeti lexikon. Szerk.: Éber László. 1-2. köt. Bp., 1935, Győző Andor. Vászonkötésben, jó állapotban.
15344.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hála József - Maros Gyula: A Földtani Intézet szecessziós épülete - Art Geo Palota a Stefánián Budapest, 2000, Magyar Állami Földtani Intézet.
15345.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15346.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft