Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 149

Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15323.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
Az én házam - Az én váram. Szerk.: Irsy László. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom 1. kötet. Bp.,(1933), Palladis. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával. Kiadói félvászon-kötés, leragasztott borítóval, de belül jó állapotban. Unicus! A három kötetesre tervezett munkának csak ez a kötete jelent meg.
15324.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.24
16.80
Branczik-Fehérvári-Hajdú-Prakfalvi: Modern és szocreál - Építészet és tervezés Magyarországon 1945-1959. Bp., 2009. Magyar Építészeti Múzeum.
15325.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.81
10.40
Vásárhelyi Pál élete és művei. Születésének századik évfordulója alkalmából összeállította: Gonda Béla. Bp., 1896, Magyar Mérnök- és Építész-egylet (,,Pátria ny.). 1t. (Vásárhelyi Pál portréja), [4], 284p., 11t. (részben kihajtható). /Magyar Mérnök- és Építész-Egylet II. cyclus./ Fűzve, javított kiadói papírborítóban.
15326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Weichinger Károly/Rimanóczy Gyula Bp., 1994. OMvH Magyar Építészeti Múzeum.
15327.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
8.81
10.40
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.
15328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.