Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Weöres Sándor: Tizenegy szimfónia. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás.ALÁÍRT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15808.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.51
36.00
Rákosi Jenő: Emlékezések I-III. Bp., é.n.(1927), Franklin-Társulat, 1 t.+XIV+194+1 p.+4+186+1 p+4+170+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, kiss kopásokkal a gerinccen és a borítón, de egyébként jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
15810.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.
15811.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
15812.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15813.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.