Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Weöres Sándor: Tizenegy szimfónia. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás.ALÁÍRT! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15808.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Rákosi Jenő: Emlékezések I-III. Bp., é.n.(1927), Franklin-Társulat, 1 t.+XIV+194+1 p.+4+186+1 p+4+170+1 p. Korabeli félbőr-kötésben, kiss kopásokkal a gerinccen és a borítón, de egyébként jó állapotban.
15809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15810.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.
15811.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15812.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15813.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 251+1 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borító sarkokkal, de belül szép állapotban.
15814.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jókai Mór: De kár megvénülni! Regény. Egy vén öcsém-uram élményei után. Jókai Mór Ujabb Regényei. Bp., 1896, Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
15815.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jókai Mór: Öreg ember nem vén ember. Képzelt regény négy részben. Jókai Mór Ujabb Regényei. Bp., 1900, Révai. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
15816.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Császár Ferenc: Görög-római mythológiai zsebszótár. Bp., 1844, Trattner-Károlyi-ny.,XV+522 p.+19 t. (litográfiák.) Átkötött modern félvászon-kötésben, a címoldal, az utolsó 4 lap,és az elülső szennylap hiányzik, a lapok foltosak, 229/230. oldal szakadt, 513-520. között a lapok kijárnak.
15817.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15818.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Wass Albert: Csaba. Bp.,(1940), Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15819.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft