Tétel

Leírás:

1926 Napkelet. IV. fél évfolyam. 1926 június-december 6-10. szám. VIII. kötet. Szerk.: Tormay Cecile. Bp., Magyar Irodalmi Társaság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, pár helyen aláhúzással, VI+994 p. M. Kir. jutasi Honvéd Altisztképző és Nevelőintézet Könyvtárának intézményi pecsétjével.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
10.17 EUR, 12.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.