Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 8

Antik réz feszület, 14×7 cm
11020.

Antik réz feszület, 14×7 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
169.49
200.00
18
cca 1900 Orosz bronz feszület, 26×14 cm
11022.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
14
Unis France sztereokép néző, jó állapotban / Stereoscope
11023.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.85
60.00
cca 1930 Autóüveg párátlanító készülék, utólag felszerelhető az automobilokra / cca 1930 Vintage auto back windscreed vapour diffuser 45x22 cm
11024.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Dekoratív süteményes készlet. Aranyozott alpakka, csont nyéllel, díszdobozban / Vintage tarte set, 36x11 cm
11025.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.