https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 285

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Marie Adler (1863-1947): Schönlaterngasse Wien. Rézkarc, papír, jelzett, 25×26 cm
10000.
 

Marie Adler (1863-1947): Schönlaterngasse Wien. Rézkarc, papír, jelzett, 25×26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
2
Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm
10001.
 

Agricola jelzéssel: Hegyek, olaj, farost, sérült sarokkal 38×55 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
EUR
,
16.00
USD
Ajánlatok száma:
3
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, grafit, papír, jelzés nélkül, 79×58 cm
10002.
 

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, grafit, papír, jelzés nélkül, 79×58 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
EUR
,
40.00
USD
Ajánlatok száma:
1
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm
10003.
 

Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
28.81
EUR
,
34.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm
10004.
 

Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm
10005.
 

Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés