https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Cserkész

Tételek száma: 9

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Cserkészlány és cserkésztábor fotója / Girl scout and scout camp photo
12482.

cca 1930 Cserkészlány és cserkésztábor fotója / Girl scout and scout camp photo

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes cserkész tétel, összesen 5 db: különféle levelek cserkész ügyekben, Magyar Cserkészszövetség fejléces levél, Bozó Gyula (1913-2004) grafikus-iparművésznek címzett levelek
12483.

Vegyes cserkész tétel, összesen 5 db: különféle levelek cserkész ügyekben, Magyar Cserkészszövetség fejléces levél, Bozó Gyula (1913-2004) grafikus-iparművésznek címzett levelek

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Cserkész bőröv réz övcsattal, h: 107,5 cm
12484.

Cserkész bőröv réz övcsattal, h: 107,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
8
Cserkészpróbák könyve I-II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940-1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Valamint Kiadói papírkötésben, kissé megviselt állapotban, a hátsó borító leszakadt, a kötés sérült, a fűzés meglazult.
12485.

Cserkészpróbák könyve I-II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940-1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Valamint Kiadói papírkötésben, kissé megviselt állapotban, a hátsó borító leszakadt, a kötés sérült, a fűzés meglazult.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban.
12486.

1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12487.

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Magyar Cserkész Jamboree 1933. Jamboree-tábori napilap. Szerk.: Koszterszitsz József. Bp.-Gödöllő, Magyar Cserkészszövetség, Bp. Hungária Hirlapnyomda Rt., 16 p.
12488.

1933 Magyar Cserkész Jamboree 1933. Jamboree-tábori napilap. Szerk.: Koszterszitsz József. Bp.-Gödöllő, Magyar Cserkészszövetség, Bp. Hungária Hirlapnyomda Rt., 16 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1917-1945 Nagy vegyes cserkész igazolvány tétel, kb. 50 db, egy-két idegennyelvű, egy-két korabeli fénymásolt, valamint egy-két részben kitöltetlen igazolvánnyal, egy részük fényképpel, okmánybélyegekkel, pecsétekkel, aláírásokkal, változó állapotban./ 1917-1945 Scout ID cards, cca 50 pc., in Hungarian language.
12489.

1917-1945 Nagy vegyes cserkész igazolvány tétel, kb. 50 db, egy-két idegennyelvű, egy-két korabeli fénymásolt, valamint egy-két részben kitöltetlen igazolvánnyal, egy részük fényképpel, okmánybélyegekkel, pecsétekkel, aláírásokkal, változó állapotban./ 1917-1945 Scout ID cards, cca 50 pc., in Hungarian language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1930-1940 Cserkész iratok és kiadványok (Csapatmenetrend, 1933-as jamboree előzetes tájékoztató, stb.), összesen 6 db
12490.

cca 1930-1940 Cserkész iratok és kiadványok (Csapatmenetrend, 1933-as jamboree előzetes tájékoztató, stb.), összesen 6 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz