Könyvek: Vallás

Tételek száma: 62

15764.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15765.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Joanne Frivaldszky (Fridvaldszky János (1730-1784)): Supellex concionatoria in festa Deiparae Virginis et angelorum Pars I-II. Leutschoviae-Cassoviae (Lőcse-Kassa), 1781, Michaelis Podhoránszky-Michaelis Landerer, 4+214+10+40 p. Korabeli papírkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, latin nyelven. Fridvaldszky János jezsuita tanár, teológus, kanonok, főesperes, polihisztor, teológiai főműve.
15766.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15767.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Breviarium Romanum 3 kötete. Pars Hiemnalis, Verna, Autumnalis. Ratsibonae, Neo Eboraci & Cincinnati, 1898, Friderici Pustet. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, latin nyelven.
15768.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Adjutorium Nostrum in Nomine Domini seu Selecta Pietatis Exercitia. Tirnaviae (Nagyszombat), 1858, Sigismundi Winter,1 t. (acélmetszetes címképpel)+XIV+663 p.+4 t. (acélmetszetes egészoldalas illusztrációval.) Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, latin nyelven. Boldogfalvi és iványi Boltizár Miklós (?-1905) főszolgabíró címeres szárazpecsétjével.
15769.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A család és ijfúság a háborúban. Az 1943. június 15-17. napján tartott országos lelkipásztori konferencia anyaga. Összeállította Mihalovics Zsigmond. Bp.,1944, Actio Catholica Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, de egyébként jó állapotban.
15770.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Pest, 1848, Trattner. Kicsit foltos, későbbi bőrkötésben, jó állapotban.
15771.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15772.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Johann Joseph Ignaz von Döllinger: Kirche ind Kirchen. Papstthum und Kirchenstaat. München, 1861, Literarisch-artistische Anstalt der J. G. Cottaschen Buchhandlung. Korabeli kopottas fűzött papírkötés, német nyelven./Paperbinding, with worn cover, in German language.
15773.

Johann Joseph Ignaz von Döllinger: Kirche ind Kirchen. Papstthum und Kirchenstaat. München, 1861, Literarisch-artistische Anstalt der J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Korabeli kopottas fűzött papírkötés, német nyelven./Paperbinding, with worn cover, in German language.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hugo Blair (1718-1800): Predigten. III. kötet. Leipzig, 1791, Weidmannsche Buchhandlung. Korabeli kopottas papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel (a Sárospataki Evangelikus Református Főiskola konyvtárának intézményi bélyegzőjével), német nyelven./Paperbinding, in German language.
15774.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1911, Buzárovits Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
15775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft