Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 77

Dr. Argenti Döme: Hasonszervi gyógymód és gyógyszertan kezdő h. orvosok és művelt nemorvosok használatára. I. kötet. Pest, 1868, Grill Károly, 8+536 p. Hatodik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
15554.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15555.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15556.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Dr. Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1914, Universitas Könyvkiadó Társaság, VIII+419 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzokkal, belelülésekkel, de alapvetően jó állapotban. Halász László monori orvos névnélyegzőjével, és 1919-es névbejegyzésével.
15557.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig Színes filmmel vadmadarak után (egy filmrendező karcolatai). Bp., 1957. Bibliotheca. Viseltes papír védőborítóban
15559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A belgyógyászat kézikönyve II. kötet. Szerk.: Dr. Müller VIlmos. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel.
15560.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15562.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15563.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15564.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1968, Medicina. Kiadói félbőr-kötés, festett felső lapélekkel, latin-magyar nyelvű, biligvis kiadás. Számozott (150/14.) példány. Jó állapotban.
15565.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft