Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 16

Thomas Mann: Der Tod in Venedig. Novelle. Berlin, 1917, S. Fischer Verlag. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15827.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
25 kötet Karl May gesammelte Weke sorozatból. Dresden-Freiburg, é.n., Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, változó, többnyire viseltes állapotban, német nyelven. A kötetek többnyire kopottasak, egy részének gerince sérült, három kötet rossz állapotban./ 25 pieces of Karl May gesammelte Weke series. Dresden-Freiburg, Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Linenbinding, in German language, damaged, in poor condition.
15829.

25 kötet Karl May' gesammelte Weke sorozatból. Dresden-Freiburg, é.n., Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, változó, többnyire viseltes állapotban, német nyelven. A kötetek többnyire kopottasak, egy részének gerince sérült, három kötet rossz állapotban./ 25 pieces of Karl May' gesammelte Weke series. Dresden-Freiburg, Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Linenbinding, in German language, damaged, in poor condition.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./ Leatherette-binding, in German language.
15830.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Schröder-Devrient, Wilhelmie: Aus den Memoiren einer Sängerin. Amsterdam, 1909. Privatdruck, kopoptt egészbőr kötésben. Sorszámozott. 531/800.  / In worn full leather binding. Numbered. Erotic novel.
15831.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15832.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Karl May: Der Schut. Karl Mays Gesammelte Werke VI. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, német nyelven. Jó állapotban./ Linen-binding, in German language.
15833.

Karl May: Der Schut. Karl May's Gesammelte Werke VI. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, német nyelven. Jó állapotban./ Linen-binding, in German language.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
M. de Florian: Guillaume Tell ou Le Suisse Libre. Lipcse, 1873, Ernst Fleischer. Átkötött félvászon kötés, az elülső előzéklap kijár.
15834.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Thomas Mann: Unordnung und frühes Leid. Berlin, (1926), S. Fischer Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartonált papírtokban, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in case, in German language.
15835.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15836.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ignaz Kankoffer: Osterglöcklein. Bécs, 1861, Leop. Grund. Kiadói kopottas egészvászon kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, a könyvtest középen szétvált, foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Linen-binding, damaged, in German language.
15837.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft