https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 100

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben,  ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
15249.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
15250.

Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
15251.

Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.
15252.

John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
15253.

Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.
15254.

Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jules Saerwein:Így láttam. A XX. század történelme egy újságíró emlékeiben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
15255.

Jules Saerwein:Így láttam. A XX. század történelme egy újságíró emlékeiben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.
15256.

John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Mácza Mihály: 1848-49 komáromi dokumentumai. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata és Komárno Város Önkormányzata. Számozott (2000/949) példány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15257.

Mácza Mihály: 1848-49 komáromi dokumentumai. Komárom, 1998, Komárom Város Önkormányzata és Komárno Város Önkormányzata. Számozott (2000/949) példány. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
4 db történelmi könyv: Barcza György: Diplomataemlékeim 1911-1945 1-2. köt. (1994); Thassy Jenő: Veszélyes vidék (1997); Kéri Edit: Ki volt Görgei? (1996). Papírkötésben, jó állapotban.
15258.

4 db történelmi könyv: Barcza György: Diplomataemlékeim 1911-1945 1-2. köt. (1994); Thassy Jenő: Veszélyes vidék (1997); Kéri Edit: Ki volt Görgei? (1996). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál.: Sas Péter. 1-2. köt. Bp., 1986, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15259.

Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál.: Sas Péter. 1-2. köt. Bp., 1986, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. A borítója foltos, kopott. A kötése sérült, laza.
15260.

Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. A borítója foltos, kopott. A kötése sérült, laza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz