https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 13

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A magyar parasztház. Kiadja a magyar kir. vallás- és közoktatásügyi és a belügyi ministerium támogatásával a Magyar Mérnök- és Épitész-Egylet. Kertész K. Róbert és Sváb Gyula felvételei alapján rajzolta Sváb Gyula. I-II. füzet (egy mappában). Bp., (1907), Pátria ny. 25t. (önálló lapok, 1 színes); A táblákon székelyföldi, parasztházak szerepelnek. Egy-egy lapon a ház fényképe, rajza, alaprajza, Az ötfüzetesre tervezett sorozatnak csak az első három füzete jelent meg. A táblák sarkai néhol kissé töredezettek és pár helyen a szélein vízfoltosak. Kissé szakadozott papírmappában.  Rendkívül ritka! 50x34 cm
15552.

A magyar parasztház. Kiadja a magyar kir. vallás- és közoktatásügyi és a belügyi ministerium támogatásával a Magyar Mérnök- és Épitész-Egylet. Kertész K. Róbert és Sváb Gyula felvételei alapján rajzolta Sváb Gyula. I-II. füzet (egy mappában). Bp., (1907), Pátria ny. 25t. (önálló lapok, 1 színes); A táblákon székelyföldi, parasztházak szerepelnek. Egy-egy lapon a ház fényképe, rajza, alaprajza, Az ötfüzetesre tervezett sorozatnak csak az első három füzete jelent meg. A táblák sarkai néhol kissé töredezettek és pár helyen a szélein vízfoltosak. Kissé szakadozott papírmappában. Rendkívül ritka! 50x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bevezetés a társadalomtörténetbe. Hagyományok, irányzatok, módszerek. Szerk.: Bódy Zsombor - Ö. Kovács József. Bp., 2003, Osiris (Osiris Tankönyvek). Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15553.

Bevezetés a társadalomtörténetbe. Hagyományok, irányzatok, módszerek. Szerk.: Bódy Zsombor - Ö. Kovács József. Bp., 2003, Osiris (Osiris Tankönyvek). Kartonált papírkötésben, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Bp., 1940, Dante. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel egészoldalas fotókkal illusztrálva.
15554.

Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Bp., 1940, Dante. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel egészoldalas fotókkal illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Nemes Nagy Zoltán: Katasztrófák a szerelmi életben. Sexualpathologiai tanulmány. I-II. kötet. Budapest, 1934, Aesculap, 236+232 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt az első kötet borítója.
15555.

Nemes Nagy Zoltán: Katasztrófák a szerelmi életben. Sexualpathologiai tanulmány. I-II. kötet. Budapest, 1934, Aesculap, 236+232 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt az első kötet borítója.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Korabeli egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
15556.

Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Korabeli egészvászon-kötés, festett lapélekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Szemelvények Platonból. Bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Simon József Sándor. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, ceruzás alázhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó szennylap hiányzik, magyar és görög nyelven.. Landau József Könyv- és Papírkereskedése és Antiquariumának-kötésében.
15557.

Szemelvények Platonból. Bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Simon József Sándor. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, ceruzás alázhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó szennylap hiányzik, magyar és görög nyelven.. Landau József Könyv- és Papírkereskedése és Antiquariumának-kötésében.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
15558.

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Unamuno, Miguel de: A tragikus életérzés. Tragikus életérzés az emberekben és a népekben. Bp., 1989, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15559.

Unamuno, Miguel de: A tragikus életérzés. Tragikus életérzés az emberekben és a népekben. Bp., 1989, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15560.

Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.
15561.

Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.
15562.

A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Venczel József: Erdélyi föld - erdélyi társadalom. Válogatott írások. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Magyar társadalomtudósok a nagyvilágban). Papírkötésben, jó állapotban.
15563.

Venczel József: Erdélyi föld - erdélyi társadalom. Válogatott írások. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Magyar társadalomtudósok a nagyvilágban). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz