Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J. R. úti naplója. Bp., é. n., Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15794.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Bp., é. n., Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15795.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Bp., é. n., Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15796.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hegedüs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp., (1927), Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel, beragasztott hírrel a mű megjelenésről, két beregasztott újságból kivágott fotóval a darabban szereplő színészekről, az egyik allatt Petheő Attila (1891-1942 ) színész beragaszott dedikációjával Hegedűs Rózsának. Továbbá a szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva. Bejegyzéssel Hegedűs Rózsától: Előadatott a Nemzeti Színházban először 927. nov. 4.-én. Első kiadás. Jó állapotban.
15797.

Hegedüs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp., (1927), Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel, beragasztott hírrel a mű megjelenésről, két beregasztott újságból kivágott fotóval a darabban szereplő színészekről, az egyik allatt Petheő Attila (1891-1942 ) színész beragaszott dedikációjával Hegedűs Rózsának. Továbbá a szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva. Bejegyzéssel Hegedűs Rózsától: "Előadatott a Nemzeti Színházban először '927. nov. 4.-én. Első kiadás. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ifj. Hegedüs Sándor: Kis dekameron. Bp., 1942, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány. Jó állapotban.
15798.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ifj. Hegedüs Sándor: Vörösbörű romantika. Indiántörténetek. Bp., é.n., Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány. Jó állapotban.
15799.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hegedüs Loránt: A magyar éjszaka. Politikai essay. Székfoglaló a Kisfaludy-Társaságban. Bp.,1920, Franklin. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva. (1920.)
15800.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ifj. Hegedűs Sándor: Az élet tüze. (Kelet regéje.) Bp., é.n., Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Ifj. Hegedűs Sándor: A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány, dátumozva (1916.) Jó állapotban.
15801.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-II. kötet. I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. Bp., (1933-)1934, Genius. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, az I. kötet szép állapotban, a II. kötet foltos gerinccel, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel.
15802.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gárdos Mariska: Kilenc hónap. Bp., 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi Pártja. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
15803.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Budapest-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
15805.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft