Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~100029/Rados-Jeno-Magyar-kastelyok-Ungarische-Schlossen-ChC3A2teux-hongrois-Hungarian-Castles-Bp-~II1529867
1529867
15004
290
Books: Travelling, Local History
Leírás: Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois / Hungarian Castles. Bp., é. n., Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor