15036.
290. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.