https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.
15084.

Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép, tiszta állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.
15085.

Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.
15086.

Hatvany Bertalan: Ázsia lelke. 246 képpel. Bp., 1935, Franklin. 448 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A kiadói papírborító beragasztva, az első előzék belülről megerősítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.
15087.

Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás. I. kötet. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
15088.

Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel.
15089.

Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány.
15090.

Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
H[einrich] H[ubert] Houben: Sturm auf den Südpol. Abenteuer und Heldentum der Südpolfahrer. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Houben munkája a Déli sark felfedezéséről, német nyelven. Számos képpel illusztrálva. /  Cloth-binding, with papercover, in german language.
15091.

H[einrich] H[ubert] Houben: Sturm auf den Südpol. Abenteuer und Heldentum der Südpolfahrer. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Houben munkája a Déli sark felfedezéséről, német nyelven. Számos képpel illusztrálva. / Cloth-binding, with papercover, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben - Honismertető album I-II (Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról.) Reprint kiadás! Budapest, 1989, Helikon. Kiadói félvászonkötésben. 392+384 p. Jó állapotban.
15092.

Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben - Honismertető album I-II (Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról.) Reprint kiadás! Budapest, 1989, Helikon. Kiadói félvászonkötésben. 392+384 p. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dellisole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto ve di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
15093.

Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
EUR
,
411,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de piu insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressolautore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
15094.

Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p.  Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.
15095.

Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz