Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
15037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
15038.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
8.14
9.60
15039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.07
4.80
Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Átkötött egészvászon-kötésben, egészoldalas fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal.
15040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
4.00
15041.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2.71
3.20

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.