Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

A régi Salgótarján képes levelezőlapokon. The old Salgótarján in Postcards. Stary Salgótarján Na Pohladniciach. Szerk.: Dupák Gábor. Salgótarján, 1996, Balassi Bálint Könyvtár. Kiadói papírkötés, magyar, angol és szlovák nyelven.
15060.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15062.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15063.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas gerinccel.
15064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
15065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koncz Ákos: Elbeszélések Debrecen multjából I-II. (Egy kötetben) Elbeszélések az ifjuság részére. Budapest, 1912, Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 76+74 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, intézményi bélyegzővel.
15066.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2 db egzotikus népekkel kapcsolatos könyv: Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Budapest, é.n., Tolnai Nyomda. Illusztrált kiadói kartonált kötésben. Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, Leblang Könyvkiadó vállalat. az 1932-es kiadás reprintje. Kiadói papírkötésben.
15067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bíró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Lóránt előszavával. II. kiadás. Bp., Hungária. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15068.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Csongrád megyei - Makói Városi Tanács. Kiadói papírkötés, 39 p.1821-es reprintje. A könyvben Jámboriné Balog Tünde 4 db. fekete-fehér illusztrációjával.
15070.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft