Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

15048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes utikönyv tétel, 3 db:  Nina Nelson: Egyiptom. Bp., 1995, Cartographia. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Inge Klostermeier: Egyiptom. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.  Martin Amode: Dalmácia. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.
15049.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány ceruzás bejegyzéssel.
15050.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Panoráma utikönyvsorozatok tétel, 6 db:  Czellár Katalin: Sopron. Panoráma magyar városok sorozat. Bp, 1982, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.  Bács Gyula: Varsó. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1979, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.  Soproni János, Fajth Tibor: Athén. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1988, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Moldoványi Ákos: Londontól Londonig. Panoráma mini útikönyvek. Bp., 1991, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Németh Adél: Burgenland. Panoráma mini útikönyvek. Bp., 1990, Panoráma. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Makó Bálint, Dallos Attila: Tunézia. Harmadik kiadás. Panoráma mini útikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Harmadik kiadás.
15051.

Panoráma utikönyvsorozatok tétel, 6 db: Czellár Katalin: Sopron. Panoráma magyar városok sorozat. Bp, 1982, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Bács Gyula: Varsó. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1979, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Soproni János, Fajth Tibor: Athén. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1988, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Moldoványi Ákos: Londontól Londonig. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1991, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Németh Adél: Burgenland. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1990, Panoráma. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Makó Bálint, Dallos Attila: Tunézia. Harmadik kiadás. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Harmadik kiadás.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes útikönyyv tétel, 2 db:  Jan Adamczewski: Illustrowany prezwodnik po Krakowie. Warsawa, 1989, Wydawnitctwo Interpress. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, lengyel nyelven. Krakkó útikönyv. / Paperbinding, in polish language. Eleni Palaszka- Papasztathi: Akhilleon: történet és legenda. Bp., 1995, Lola Kiadó. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva.
15052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos félvászon kötés. Jó állapotban.
15053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Plan de Paris par Arrondissement. Nomenclature des rues avec la station du métro la plus proche. Bois de Boulogne avec Répertoires. Paris, é.n., A. Leconte et Guilmin. Kiadói egészvászon kötés, utcanevek jegyzékével, számos térképpel, köztük egy nagyméretű kétoldalas térképpel (38x49 cm.), kissé sérült kötéssel, francia nyelven, de egyébként jó állapotban. /  Linen-binding, in french language.
15055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Carl R. Raswan: Im Land der Schwarzen Zelte. Mein Leben unter den Beduinen. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in good condition, in german language.
15056.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15058.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
15059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft