Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 112

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Torontál Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n. (1911), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15000.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.92
112.00
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, intézményi bélyegzővel.
15001.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
72.00
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n., Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K. Könyvkötő, színezett lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de alapvetően jó állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.80
80.00
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
15
Rados Jenő: Magyar kastélyok / Ungarische Schlossen / Châteux hongrois / Hungarian Castles. Bp., é. n., Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
8.00
15005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.