Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
15453.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.
15454.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Wilhelm Bölsche: Von Drachen und Zauberküsten. Abenteuer aus dem Kamps mit dem Unbekannten in der Natur. Jena, 1925, Eugen Diedrichs. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva, német nyelven. /  Linen-binding, in german language.
15455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15456.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15457.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kolta Ervin: A cukorbaj. Bp., 1959, Medicina. 90 p. Kiadói papírkötésben.
15459.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15460.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hovelacque, André: La rectum et sa gaine: quatre planches danatomie. Párizs, 1935, Gaston Doin. Francia nyelvű anatómiai ismertető füzet, rövid bevezetővel, 8 db nagyméretű ábrával. Papírkötésben, jó állapotban.
15461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15462.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15463.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft