Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15429.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15430.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Schuschny Henrik: Az utazás egészségtana. Bp., 1913. Országos Közegészségi Egyesület Könyvkiadó Vállalata. Az Egészség Könyvtára sorozat XIV. Kiadói félvászon kötésben.
15431.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk első segítséget rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.
15432.

Dr. Körmöczi Emil: Mikép nyujtsunk "első segítséget" rosszulléteknél és sebesüléseknél? Bp., 1938, Vészi Gerzson-könyvnyomdája. Kiadói kissé foltos papírkötés, számos korabeli reklámmal.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15433.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15434.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15435.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15436.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15437.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15438.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges Geometrie descriptive vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.
15439.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.
15440.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft