St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~100038/St-Toth-Kalman-Kiserleti-vezerkonyv-a-termeszettan-elemi-tanitasahoz-Bp-1908-Athena~II1528572
1528572
15492
290
Books: Social sciences
Leírás: St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: vörös_iván